image

Gökkaya'ya Hoşgeldiniz

Geleceğin Temellerini Bugünden Atıyoruz...

Her Geçen Gün Zirveye Daha da Yakınız! Güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla bugünlere gelen Gökkaya Construction, geleceği şimdiden yapılandırıyor. Kalitesinden asla ödün vermeyen Gökkaya Construction güçlü ve güvenilir yapısıyla fark oluşturuyor. 20 yıldan beri faaliyet alanımız olan inşaat sektörüyle ilgili birçok alanda iş tecrübesine sahip firmamız, konusunda uzman ve mühendislerden oluşan ekibiyle sizlere daha iyi hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Gökkaya Construction yaptığı tüm işlerde teknoloji ve insan gücünü birleştirerek sağlam, güvenli, ferah, düzenli ve ekonomik yapılar inşaa etmektedir. Gökkaya Construction olarak hedefimiz sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti, en kısa sürede ve en doğru şekilde gerçekleştirmektir.

Gökkaya Construction sizlere en kaliteli hizmeti ulaştımayı hedef olarak kabul etmektedir. Sizlere bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olabileceğiniz ortamlar hazırlamak için çok çalışan ekibiyle Gökkaya Construction, geleneksel inşaatçılık kalıplarından çıkarak, daha modern ve çağdaş konutlar üretmek için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Firmamız projelerinde bilinçli çalışanlar kullanarak büyüme sürecini devam ettirirken çevre değerlerinin korunmasında da önemli rol oynamaktadır. Emeğe ve ticari etik değerlere saygı firmamızın temel prensiplerindendir.

NEDEN GÖKKAYA

Gökkaya Construction olarak içinde yer aldığımız her projede "Yaşam Kalitenizi Arttırmayı" temel hedef haline getirdik. Bizi önü çıkan unsurlarımız:

  • Kaliteli yapılaşma
  • Uzman bir kadroyla çalışma
  • Müşteri memnuniyetini Önemseme
  • Çevreye Duyarlılık
  • Şefaflık
  • Güvenilirlik
  • Yenilikçilik ve modern yapılaşma
VİZYONUMUZ

İnşaat sizlere en kaliteli hizmeti ulaştımayı hedef olarak kabul etmektedir. Sizlere bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olabileceğiniz ortamlar hazırlamak için çok çalışan ekibiyle Gökkaya Construction, geleneksel inşaatçılık kalıplarından ç›karak, daha modern ve çağdaş konutlar üretmek için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir...

MİSYONUMUZ

Firmamız projelerinde bilinçli çalışanlar kullanarak büyüme sürecini devam ettirirken çevre değerlerinin korunmasında da önemli rol oynamaktadır. Emeğe ve ticari etik değerlere saygı firmamızın temel prensiplerindendir. Hedefimiz yurtdışı projelerinde de yer alarak doğru adımlarla geleceğe yürümektir.

İLKEMİZ

Sürekli ve tutarlı "Başarı Odaklılık", şirketimizin iş dünyasındaki başarısı için en önemli unsurdur. Salt müşteri isteklerinin yerine getirilmesi yeterli değildir. Olası durumları öngörerek müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak şirketimizin temel prensibidir.